Dla tłumaczy

Zostań członkiem wspierającym Drukuj Email

Zostań Członkiem Wspierającym STPJM!

Nie jesteś tłumaczem Polskiego Języka Migowego, nie umiesz migać, ale masz otwarty umysł i serce i zależy Ci na poprawie jakości życia tych, którzy z powodu swojej odmienności są wykluczani z uczestnictwa w wielu sfer życia? Chcesz nas wspierać w dążeniu do tego, aby osoby Głuche czuły się pełnoprawnymi obywatelami swojego kraju? Chcesz, aby mogli korzystać z usług tłumaczenia wysokiej jakości?

A może jesteś tłumaczem i podoba Ci się to, jak działamy do tej pory, popierasz nasze idee i chcesz nam pomóc kontynuować naszą pracę?

Możesz to zrobić zostając Członkiem Wspierającym STPJM.

Wystarczy tylko z pomocą naszego Fundraisera wypełnić Formularz Członka Wspierającego STPJM i za pomocą Polecenia Zapłaty na swoim rachunku regularnie, raz w miesiącu, przekazywać nam dowolną kwotę.


Co to jest Polecenie Zapłaty?

Polecenie Zapłaty to nowoczesne, wygodne i bezpieczne narzędzie, które umożliwi Ci regularnie i bez zbędnych formalności przekazywać STPJM tak potrzebne wsparcie.

Polega ono na tym, że po wyrażeniu Twojej pisemnej zgody, z Twojego rachunku bankowego każdego miesiąca automatycznie i bezpośrednio dokonywany jest przelew zadeklarowanej przez Ciebie kwoty na rachunek STPJM.

Ustalając na swoich rachunku bankowym Polecenie Zapłaty, będziesz mógł nam pomagać szybko i bez wysiłku, bez konieczności pamiętania o swoim zobowiązaniu.

W wypełnieniu Formularza pomoże Ci nasz Fundraiser. On też dostarczy Ci wszelkich informacji na temat procedury ustanawiania Polecenia Zapłaty.

Możesz skontaktować się z nami telefonicznie, pod numerem 604875531, bądź mailowo, pisząc na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. i złgosić, że chcesz wypełnić Deklarację Członka Wspierającego. Nasz Fundraiser przyjedzie do Ciebie lub formularz Deklaracji zostanie do Ciebie wysłany pocztą.


Jakie są korzyści z bycia Członkiem Wspierającym STPJM?

Oprócz ogromnej satysfakcji z pomagania innym, zmieniania rzeczywistości i wspierania słusznej sprawy, Członkowie Wspierający STPJM mogą liczyć na:

- możliwość bezpłatnego uczestnictwa w kilku wybranych spotkaniach STPJM w roku;

- zniżki na otwarte szkolenia STPJM;

- informacje o wydarzeniach organizowanych przez STPJM;

- atrakcyjne ceny materiałów promocyjnych i edukacyjnych opracowanych przez STPJM;

- relacje z wydarzeń, w których uczestniczy STPJM (w Polsce i za granicą);

 

Członkiem wspierającym STPJM może zostać osoba fizyczna lub prawna, która zostanie przyjęta przez Zarząd Główny na podstawie pisemnej deklaracji, określającej rodzaj i wysokość świadczeń na rzecz STPJM. Członek wspierający posiada prawo uczestniczenia w Walnym Zgromadzeniu z głosem doradczym oraz prawa określone regulaminem zatwierdzonym przez Zarząd Główny. (Statut STPJM, par. 13, p. 1)