Tłumacze będący członkami naszego Stowarzyszenia w większości biegle posługują się PJM. Młodzi adepci sztuki tłumaczenia z naszą pomocą doskonalą swoje umiejętnościi w tym zakresie. Wszyscy uczestniczą w wewnętrznych szkoleniach STPJM mających na celu podwyższenie ich kwalifikacji zawodowych:komunikacyjnych, translacyjnych, interpersonalnych. Nasi tłumacze posiadają szeroką wiedzę na temat społeczności oraz Kultury Głuchych, zawsze uczestniczą w wydarzeniach ważnych dla środowiska. Ponadto, stosują się do zasad etycznych określonych w Kodeksie Etycznym STPJM.

W ramach STPJM stworzyliśmy dla Państwa Bank Tłumaczy. Tutaj znajdą Państwo dane kontaktowe tłumaczy STPJM na terenie poszczególnych województw w całej Polsce. Dodatkowo, w zakładkach: Jak zatrudniać tłumaczy? raz Jak współpracować z tłumaczem? proponujemy Państwu zapoznanie się ze wskazówkami dotyczącymi zatruniania tłumaczy oraz współpracy z tłumaczem w sytuacji tłumaczenia.

Współpraca z naszymi tłumaczami zagwarantuje Państwu skuteczną komunikację i profesjonalną obsługę.

Będziemy wdzięczni, jeśli po skorzystaniu z usług naszego tłumacza zechcą ocenić jego pracę wypełniając specjalny kwestionariusz. Dzięki Państwa uwagom nasi tłumacze będą mogli dalej rozwijać swoje umiejętności i pracować nad poprawą jakości swoich usług. A na tym nam przecież wszystkim zależy!

Nasi Przyjaciele