Emocje PJM w praktyce

Ładowanie Wydarzenia
 • To event minęło.

Emocje PJM w praktyce

11 Maj 2019 - 09:30 - 17:30
Koleżanki i Koledzy,
Mamy przyjemność zaprosić Was na szkolenie „Emocje PJM w praktyce – doskonalenie tłumaczenia w środowisku psychologicznym” kierowane do tłumaczy PJM zainteresowanych tematyką tłumaczeń specjalistycznych w obszarze psychologii.

Szkolenie poprowadzą nasza koleżanka i członkini STPJM, Małgorzata Bezubik oraz Pani Dorota Ashan. Małgorzata Bezubik jest tłumaczką i edukatorką polskiego języka migowego, trenerką umiejętności społecznych, Pani Dorota Ahsan jest studentką psychologii zmiany, początkującą trenerką rozwoju osobistego i zawodowego, jest Głucha.

Podczas szkolenia prowadzące zaprezentują wypracowane na świecie standardy tłumaczeń w środowisku psychologicznym oraz podstawowe nurty psychoterapii. Omówią zaprezentowane kwestie etyczne z dwóch perspektyw – tłumacza języka migowego i psychologa. Zapoznają nas również uczestników z wyzwaniami związanymi z tłumaczeniem w obszarze usług psychologicznych. Część spotkania będzie dotyczyła słownictwa w PJM związanego z terminami psychologicznymi.

Szkolenie potrwa 8 godzin. Będzie prowadzone w języku migowym.

Opłaty za szkolenie wynoszą:

członkowie – 120 zł
kandydaci – 130 zł
osoby spoza STPJM – 150 zł

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem przelewu prosimy przesyłać na adres: biuro@stpjm.org.pl do dnia 5 maja 2019.

Pragniemy przy tym uprzedzić, że jeśli nie zbierze się grupa 10 osób, będziemy zmuszeni odwołać szkolenie.

Serdecznie zapraszamy! To pierwsze tak specjalistyczne szkolenie od dawna! Nawet jeśli nie specjalizujecie się w tłumaczeniu w środowisku psychologicznym, zachęcamy Was do udziału w celu poszerzania swoich umiejętności tłumaczenia w tym zakresie. Nigdy nie wiadomo, kiedy taka wiedza i terminologia mogą się przydać.

 

Dodatkowe informacje:

 • Organizator (STPJM) zastrzega sobie prawo do zmian organizacyjnych. O wszystkich zmianach uczestnicy będą powiadomieni mailowo.
 • Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania lub przełożenia wydarzenia, jeśli liczba uczestników będzie mniejsza niż 10 osób.
 • Warunkiem uczestnictwa w wydarzeniu jest zgłoszenie na adres emailowy: biuro@stpjm.org.pl i dokonania opłaty za uczestnictwo w wydarzeniu. W ciągu 4 dni od zgłoszenia organizator prześle informację w jaki sposób dokonać płatności. 
 • Uczestnik ma prawo do rezygnacji z udziału w szkoleniu i uzyskania zwrotu kosztów z nim związanych (opłaty za uczestnictwo):
  • w wysokości 100% wpłaconej kwoty pod warunkiem, że zgłosi chęć rezygnacji ze szkolenia nie później niż 14 dni przed wyznaczoną datą szkolenia,
  • w wysokości 50% wpłaconej kwoty pod warunkiem, że zgłosi chęć rezygnacji ze szkolenia na 7 dni przed wyznaczoną datą szkolenia. Po tym terminie Uczestnikowi nie przysługuje prawo do uzyskania zwrotu poniesionych kosztów.
  • w przypadku odwołania szkolenia Organizator zwróci wpłaconą przez Uczestnikowi kwotę w całości na numer rachunku bankowego wskazany przez Uczestnika.
 • Zgłoszenia rezygnacji można dokonać na adres email: biuro@stpjm.org.pl. Wykreślenie z listy uczestników następuje niezwłocznie po przesłaniu potwierdzenia ze strony Organizatora.
 • Uczestnik może odstąpić swoje miejsce na liście uczestników innej osobie, pod warunkiem poinformowania o tym Organizatora przed szkoleniem.
 • Organizator może wystawić rachunek w formacie pdf za udział w wydarzeniu. Zgłoszenia należy przesłać drogą elektroniczną na adres: m.lach@stpjm.org.pl  podając swoje dane potrzebne do wystawienia dokumentu (imię, nazwisko, adres zameldowania/zamieszkania, w przypadku posiadania działalności gospodarczej nazwę firmy/instytucji i NIP).

Nasi Przyjaciele