Aktualności

Zapytanie ofertowe dla STPJM

Szanowni Państwo,

 

Stowarzyszenie Tłumaczy Polskiego Języka Migowego ogłasza nabór ofert w zakresie przeprowadzenia szkoleń, warsztatów, seminariów, kursów językowych dla tłumaczy z kombinacją językową: język polski i polski język migowy na rok 2019 i 2020.

 

Przedmiotem składanych ofert jest przeprowadzenie wydarzeń takich jak: szkolenia, warsztaty, seminaria, wykłady, kursy językowe w celu podwyższenia umiejętności miękkich, specjalistycznej wiedzy z zakresu translatoryki ogólnej i migowej, języka polskiego i polskiego języka migowego co najmniej od poziomu językowego B1 oraz pogłębienia znajomości International Sign dla tłumaczy z kombinacją językową: język polski bądź język obcy oraz polski język migowy na rok 2019 i 2020.

 

Oferty można składać elektronicznie na adres e-mail: biuro@stpjm.org.pl lub złożyć za pośrednictwem poczty na adres siedziby Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego podany na stronie internetowej: www.stpjm.org.pl.

 

Terminy składania ofert w trzech turach:

  • I termin składania oferty: 31/03/2019r.
  • II termin składnia oferty: 30/06/2019r.
  • III termin składania oferty: 30/10/2019r.

Ofertę należy złożyć wypełniając formularz oferty dostępny w poniższym buttonie w formacie doc i pdf.

 

Zainteresowanych zapraszamy do składania ofert!

Formularz oferty w formacie doc

Formularz oferty w formacie pdf

admin
Szanowni Państwo,   Stowarzyszenie Tłumaczy Polskiego Języka Migowego ogłasza nabór ofert w zakresie przeprowadzenia szkoleń, warsztatów, seminariów, kursów językowych dla tłumaczy z kombinacją językową: język polski i polski język migowy ...

Skomentuj

Twój email nie będzie publikowany.

Nasi Przyjaciele