Aktualności

Perfomance inspide

W styczniu w programie mamy spotkania z Rob Royem – głuchym aktorem i performerem. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce!

Rob Roy jest z pochodzenia Australijczykiem, a od około 2011 roku podróżuje po świecie nieprzerywanie i wystawia w różnych miastach państwach swoje show. Dlatego, my jako zespół inspide, jesteśmy zaszczyceni, że udało nam się nawiązać z nim kontakt i zaprosić go do Polski. Będzie to jego pierwszy występ w naszym kraju. I ponadto w programie przewidzieliśmy również warsztaty z ćwiczeń mimicznych oraz zamiany ról. Jak sam Rob Roy mówi, ćwiczenia będą zawierały również elementy komunikacji niewerbalnej. Jak sami widzicie, zapowiada się ciekawie i nie może Was tam zabraknąć! Możecie przyjść – obejrzeć jego show albo poćwiczyć na warsztatach razem z nim, albo odwiedźcie nas na obu wydarzeniach, zapraszamy!

Więcej informacji o wydarzeniu z udziałem Rob Roya
Zamigam
W styczniu w programie mamy spotkania z Rob Royem - głuchym aktorem i performerem. Będzie to jego pierwsza wizyta w Polsce! Rob Roy jest z pochodzenia Australijczykiem, a od około ...

Skomentuj

Twój email nie będzie publikowany.

Nasi Przyjaciele