Dla tłumaczy

Powitanie PDF Drukuj Email

Witamy na stronach Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego (STPJM) — pierwszej organizacji tłumaczy języka migowego w Polsce! Do naszego grona należą tłumacze słyszący, CODA oraz Głusi; tłumacze doświadczeni jak również początkujący w dziedzinie tłumaczenia; tłumacze wykonujący tłumaczenia specjalistyczne oraz o tematyce ogólnej. Wszystkich łączy znajomość Polskiego Języka Migowego oraz dążenie do zapewnienia usług tłumaczeniowych najwyższej jakości.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszym serwisem internetowym. Mamy nadzieję, że użyteczne informacje znajdą tu tłumacze Polskiego Języka Migowego, Głusi i słyszący odbiorcy tłumaczenia oraz osoby zatrudniające tłumaczy. Zachęcamy do poszerzenia wiedzy na tematy związane z tłumaczeniem języka migowego, jego normami i jakością, z osobą tłumacza — jego rolą i wymaganiami, które powinien spełniać jako profesjonalista, oraz z zatrudnianiem tłumaczy i zasadami współpracy z nimi. Jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i sugestie dotyczące działania naszego serwisu oraz zagadnień w nim poruszanych. Chętnie wyjdziemy naprzeciw Państwa oczekiwaniom w zakresie tłumaczenia i wszystkiego, co się z nim wiąże. Pod tym adresem można się z nami kontaktować: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

 

 
  • 02.08.17


    Stowarzyszenie Tłumaczy Polskiego Języka Migowego (STPJM) zaprasza na szkolenie dla tłumaczy akademickich!

    Dzięki dofinansowaniu ze środków Województwa Mazowieckiego Stowarzyszenie Tłumaczy Polskiego Języka Migowego organizuje szkolenie „Profesjonalny tłumacz – samodzielny student”.

    Więcej…