Szkolenie z asertywności – II edycja

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Szkolenie z asertywności – II edycja

24 Czerwiec 2017 - 09:30 - 16:30

Drodzy,

w związku z tym, że szkolenie “Asertywność w sytuacjach tłumaczenia i życiu codziennym”, które w listopadzie ubiegłego roku prowadziła nasza koleżanka Renata Szpilska, cieszyło się dużym zainteresowaniem, a od uczestników usłyszeliśmy, że okazało się cennym wsparciem w pracy, postanowiliśmy je powtórzyć.

Wszystkich, którzy interesują się tematem asertywności, a w szczególności tych, którym nie udało się wziąć udziału w szkoleniu w poprzednim terminie, serdecznie zapraszamy 24 czerwca na drugą odsłonę “Asertywności w sytuacjach tłumaczenia i życiu codziennym”.

Materiał przerabiany podczas szkolenia będzie taki sam jak podczas szkolenia w listopadzie. To oznacza, że:  szkolenie będzie miało formę warsztatowąWarsztaty te pokażą w jaki sposób stosować postawę asertywną w życiu codziennym i zawodowym.

Wspólnie poszukamy odpowiedzi na pytania takie jak:

– Co to znaczy być człowiekiem asertywnym?

– Czy warto być asertywnym tłumaczem?

– I dlaczego nie trzeba bać się asertywnych klientów?

Warsztaty będą dla nas wspaniałą okazją by we wspólnym gronie porozmawiać o trudnych sytuacjach, z jakimi spotykamy się jako tłumacze (zarówno Słyszący jak i Głusi tłumacze) oraz klienci – odbiorcy tłumaczenia. Nie będziemy jednak tylko rozmawiać – będziemy także

doświadczać biorąc udział w ćwiczeniach i scenkach.

Koszt szkolenia to 80 zł dla członków STPJM i 100 zł dla osób spoza STPJM (cena nie obejmuje obiadu).

Zgłoszenia udziału w szkoleniu prosimy przesyłać na adres biuro@stpjm.org.pl do dnia 10 czerwca 2017. Warunkiem odbycia się szkolenia jest zebranie się grupy co najmniej 8 uczestników.
Szkolenie będzie prowadzone w PJM.

Zapraszamy!

Zarząd STPJM

Nasi Przyjaciele