Nabór do STPJM

Ładowanie Wydarzenia
  • To event minęło.

Nabór do STPJM

26 Styczeń 2019 - 10:00 - 17:00

Mamy przyjemność ogłosić, że dnia 26 stycznia o godz. 10.00 w Warszawie odbędzie się nabór kandydatów do STPJM. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych członkostwem w STPJM na spotkanie z naszym Zarządem. Adres miejsca spotkania rekrutacyjnego podamy niebawem.

Podczas spotkania kandydaci do STPJM odbędą rozmowę kwalifikacyjną dotyczacą zagdanień etycznych, związanych z kulturą Głuchych oraz przejdą test sprawdzający poziom ich kompetencji językowej i tłumaczeniowej. Na podstawie rozmowy i testu opracowane zostaną wskazówki do rozwoju, z których kandydaci będą mogli skorzystać w trakcie dwuletniego okresu przygotowawczego.

Po spotkaniu z Zarządem STPJM kandydaci zostaną zaproszeni na szkolenie wprowadzające z elementami etyki, podczas którego zapoznają się z zasadami członkostwa w STPJM oraz zasadami etycznymi i standardami zawodowymi obowiązującymi naszych członków.

Przed spotkaniem z Zarządem kandydaci proszeni będą o wypełnienie i przesłanie nam dokumentów dostępnych po zgłoszeniu na email: biuro@stpjm.org.pl

Zarząd
Stowarzyszenia Tłumaczy Polskiego Języka Migowego

Nasi Przyjaciele